ALFA kursas Spalio 24 d.

10-24, kt

Visagino Šv. Apaštalo Pauliaus bažnyčia

Tema: Kaip ir kodėl turėčiau melstis? Pristatys: Italas, virtuvės šefas Gian Luca Demarco

Registracija uždaryta
Kiti susitikimai
ALFA kursas Spalio 24 d.

Laikas ir vieta

2024-10-24 18:00 – 21:00

Visagino Šv. Apaštalo Pauliaus bažnyčia, Santarvės g. 1, 31138 Visaginas, Lithuania

Apie renginį

ALFA – priminimas tiems kurie užsiregistravo į ALFĄ kursą šiais metais:

📌

Tema: Kaip ir kodėl turėčiau melstis?

Spalio 24 d. temą pristatys: Italas, virtuvės šefas Gian Luca Demarco

Evangelizacija yra esminė Bažnyčios misijos dalis, o ALFA kursas tiesiogiai ją įgyvendina. Popiežius Pranciškus ir ankstesni popiežiai pabrėžė evangelizacijos svarbą – Bažnyčia yra pašaukta skelbti Evangeliją visiems žmonėms. ALFA kursas veikia kaip evangelizacijos įrankis, kuris kviečia žmones giliau pažvelgti į krikščioniško tikėjimo klausimus. Tai puiki priemonė padėti tiems, kurie galbūt ieško atsakymų į dvasinius klausimus, tačiau neturi aiškaus supratimo apie tikėjimą.

Primename, kad mūsų parapijoje vyksta ALFA kursas – programa, skirta tyrinėti krikščioniško tikėjimo pagrindus. ALFA kursas yra atvira erdvė, kurioje užregistruoti dalyviai gali gilintis į tikėjimo klausimus, aptarti gyvenimo prasmę ir užmegzti asmeninį ryšį su Dievu.

Bendrinti šį renginį