СООБЩЕСТВА

MAMOS MALDOJE

В нашей церкви деятельность группы Карито началась в 2023 году. Сентябрь.

Слово «каритас» происходит от латинского языка и означает «милосердие», милосердная любовь.

Каритас – организация, оказывающая помощь людям независимо от вероисповедания, пола и национальности, реализующая социальную и пастырскую миссию Католической Церкви.

Цель Карито: поделиться милосердием и оказать помощь тем, кто испытывает различные трудности, основываясь на социальном учении Католической церкви, подчеркивающем человеческое достоинство.

Деятельность группы Carito:
* Принятие поддержки и оказание благотворительной помощи;
* Помощь, поддержка одиноким пожилым людям, общение и человеческая помощь           для нуждающихся прихожан;
* Уход за нуждающимися (продуктовая помощь, визиты на дом);
* Сотрудничество с другими группами, действующими на приходе;
* Организация благотворительных акций;
* Подготовка волонтерских встреч Карито.

Наши контакты: электронная почта:caritas.visaginas@gmail.com

Мигле 8 686 30670, Рената 8 610 65716, Эгле 8 646 67375.

Мы всегда приглашаем волонтеров присоединиться к мероприятиям.

motinos maldoje.jpg

Kaip vyksta grupių „Motinos maldoje“ susitikimai?

Prieš maldą moterys ant stalo padeda Šventąjį Raštą, kryžių, krepšelį, simbolizuojanti Jėzaus rankas ir uždega žvakę. Pasidalina praeitos savaitės džiaugsmais ir rūpesčiais, Dievo veikimų jų kasdienybėje.
Kiekviena moteris turi "Motinos maldoje" mažą knygelę su jau paruoštomis maldomis, bei baltus apskritus lapelius, ant kurių surašyti vaikų vardai.

Malda prasideda žodžiais iš Šv. Rašto:
Nustok aimanavusi,
nusišluostyk ašaras,
nes laukia atpildas už tavo vargą, –
tai VIEŠPATIES žodis, –
jie sugrįš iš priešų krašto!
Yra vilties tavo ateičiai, –
tai VIEŠPATIES žodis, –
tavo vaikai sugrįš į savo tėvynę!
(Jeremijo 31, 16-17)

Susitikimo eiga:
~Malda ir giesmė į Šventąją Dvasią, kad Ji vadovautų susitikimui;
~ Apsaugos nuo blogio malda;
~ Atleidimo prašymo malda;
~ Malda už protų ir širdžių vienybę;
~ Dievo šlovinimo malda ir giesmės;
~ Vienybės meldimas su viso pasaulio „Motinų  maldoje“ grupėmis ;
~ Šventojo Rašto skaitymas;
~ Padėka Dievui už motinystės dovaną;
~ Malda, skaitoma dedant korteles su vaikų vardais į krepšelį.

Susitikimo kulminacijoje mamos paeiliui su vaikų vardų lapeliais atsiklaupia ar atsistoja prie kryžiaus ir išreiškia Viešpačiui savo dėkingumą, su pasitikėjimu paveda į Dievo rankas savo vaikus.
Motinos meldžiasi ne tik už savo vaikus, bet ir kitų motinų prašymais. Tam yra užvestas sąsiuvinis, kuriame galima įrašyti intencijas.
Kadangi vyrauja atvirumo ir pasitikėjimo dvasia, saugomas visų pokalbių konfidencialumas.

Visagino Šv. apaštalo Pauliaus bažnyčioje grupelė "Motinos maldoje" renkasi kiekvieną antradienį po Šv. Mišių 18.45 val.

Jei turite klausimų, norite tapti "Mamos maldoje" grupės nare ar norite įrašyti intenciją kreipkitės į Renatą tel.:+37061065716

Maloniai kviečiame.